29. 11. 2017

kolekce
„ALCHYMIE“

Aria Hotel Prague
Naše osobnost je ukryta v nás a nikdo ji na první pohled nevidí. Kolekce Alchymie podtrhla krásu ženského těla. Modely zvýraznily, jak žensky se cítíte, jak úspěšné jste a vyjádřili kým jste.

1. 6. 2017

kolekce
„OCEÁN“

Fórum Karlín
Vlny, cákající voda a plachetnice. To byly ústřední motivy nové kolekce návrhářky Natali Ruden. Molo se během přehlídky proměnilo v nevyzpytatelný oceán plný okouzlujících rób a krásných modelek.

9. 11. 2016

kolekce
„L’ARTE DI VIVERE“

Gran hotel Bohemia
Jedinečná módní přehlídka, která se konala v srdci Prahy, byla doslova oslavou života. Natali Ruden představila svoji novou kolekci pod názvem L’arte di vivere v novobarokním sálu Boccaccio

14. 1. 2016

kolekce
„MY WAY“

Fórum Karlín
Návrhářka Natali Ruden stylově oslavila svoje dvacetileté působení v módní branži velkolepou akcí ve Fórum Karlín.

22. 1. 2015

kolekce
„YIN & YANG“

Mánes
Ve výstavní síni MÁNES se uskutečnila autorská módní přehlídka Natali Ruden s názvem YIN & YANG, která byla celá zhotovena z nejluxusnějších materiálů a kůží ručním šitím stylem Haute Couture.

28. 4. 2014

kolekce
„MAKE LOVE NOT WAR“

Občanská plovárna
Natali Ruden opět upoutala svou oděvní tvorbou, která je mezi českými módními tvůrci výjimečná svým výtvarným a uměleckým dojmem.

4. 7. 2013

kolekce
„Film, film, film“

Park hotel Richmond – Karlovy Vary
Kolekce s názvem: Film, film,film“ byla zhotovena speciálně pro příležitost Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech. Celá kolekce byla inspirována hvězdami stříbrného plátna a ušita z nejkvalitnějších materiálů světových výrobců.

14. 6. 2012

kolekce
„CHERCHE LA FEME“

Pražský hrad
Autorská přehlídka „CHERCHE LA FEME“ se uskutečnila v zahradě Jízdárny Pražského hradu. Celá kolekce byla velice originálně a rafinovaně zpracována z francouzských hedvábných materiálů a ztotožňovala se se svým názvem: „Za vším hledej ženu“.

19. 2. 2011

kolekce
„Cható de lis“

Obecní dům
Ples podnikatelů a manažerů v Obecním domě – velká kolekce „Cható de lis“ inspirovaná barokní Francií a znakem královskou lilií, kolekce byla doplněna pánskými modely , které vznikly ve spolupráci s vývoj Třešť – Chairman Style.

4. 2. 2010

kolekce
„Diamond“

Pražský hrad
„Diamond“ – kolekce inspirovaná diamantem, doplněna lasery se uskutečnila v prostorách jízdárny Pražského hradu

10. 6. 2009

kolekce
„Flower Power“

Vrbovské zahrady
„Flower Power „– květinová kolekce Natali Ruden – Vrtbovské zahrady

30. 11. 2007

kolekce
„Praha“

Tyršův dům
Velkolepá módní přehlídka Natali Ruden v pražském Tyršově domě – inspirovaná Prahou.

2006

kolekce
„Japan“

Restaurace Soho
Japonsko bylo módním trendem pro rok 2007. Významné značky jako např. Lanvin nebo L. Vuitton představily svoji kolekci v japonském stylu již před rokem. Návrhářka Natali Ruden se módou inspirovala a utvořila tak kolekci Japan.

2006

Česká Miss 2006

 
 

2006

kolekce
„Inspirovaná nebem“

letiště Kbely
Přehlídka se uskutečnila na letišti ve Kbelích. Velmi propracované modely, které byly představeny v prostorách technického letiště, tvořily vzájemné souznění a symfonii. Na základě těchto dvou zcela odlišných kombinací vznikla vzájemná souhra, která navodila tu správnou atmosféru.

2004

kolekce
„Natali Ruden
pro Miele“

Barandovské ateliéry