Nabídka butiku Natali Ruden

Butik Natali Ruden je koncipován tak, aby poskytoval co největší komfort pro zákazníky při výběru modelů, ale také při vytváření individuálních zakázek pro ženy i muže. Ucelené kolekce Natali Ruden jsou obvykle představovány dvakrát do roka. Nabídka v butiku je však průběžně doplňována a klienti si tak mohou stále vybírat z nových modelů. Součástí butiku je služba ateliér, kde si zájemci o individuální zakázky mohou sjednat termín s paní návrhářkou. V soukromí , které ateliér nabízí, si tak klient může vybrat návrh podle vlastních požadavků. Značka NR nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment zakázkových modelů včetně doplňků, jako jsou pásky, brýle, klobouky, rukavice atd.

Model ušitý pro Vás

Nesedí Vám konfekční velikosti? Chtěla byste něco originálního? Modelové šaty ušité dle Vašich přání a představ? Služba „Model ušitý pro Vás“ je pro Vás nejlepší volbou. Každoročně Natali Ruden navštíví veletrh Premiére Vision v Paříži, kde má návrhářka možnost vybrat nejkvalitnější a nejexklusivnější materiály pro aktuální sezónu. Premiére Vision je módní veletrh, kde se soustřeďují nejprestižnější společnosti, které nabízí materiály, jako je hedvábí, satén, brokát a kašmír. Proto při Vašem výběru dbáme na to, aby jste měli možnost vybírat z materiálů nejušlechtilejších.

1. krok
Osobní konzultace s návrhářkou. Jaké má klientka představy, na jakou příležitost je model určený, jakou látku klientka preferuje.
2. krok
Schválení návrhu, odsouhlasení vybrané látky.
3. krok
Zkouška modelu s návrhářkou (fitting)
4. krok
Poslední úpravy.
5. krok
Předání zhotoveného Vám ušitého modelu na míru.

Šál ušitý na míru

Jak už hedvábný šál na léto, který je skvělým doplňkem. Nebo šál kašmírový, který Vás zahřeje v chladných měsících. Máte možnost vybírat z těch nejušlechtilejších materiálů. Poradíme Vám jaká velikost šálu a barva se k Vám hodí nejlépe.
Šál ušitý na míru je skvělým tipem na dárek.

1. krok
Osobní konzultace s vedoucí ateliéru, výběr látky, určení velikosti šálu.

2. krok
Předání šálu s osobním věnováním návrhářky Natali Ruden. Dárkové balení.

Den pro Vás

Prostor butiku je ideálním prostorem pro Váš dokonalý den. Po celý den budete hýčkána celým týmem Natali Ruden, který Vám pomůžou najít Vaše nové JÁ. S našim týmem zjistíte co Vám sluší a jaký styl se k Vám hodí nejvíce.

1. krok
Welcome drink a seznámení s návrhářkou Natali Ruden
2. krok
Team vizážistů se postará o Vaši novou image, včetně make-upu a vlasového stylingu.
3. krok
Výběr modelů pro focení.
4. krok
Celkové nafocení.
5. krok
5 upravených fotografií dle Vašeho výběru.

Nabídka pro firmy
a společnosti
Exkluzivně akce na klíč

Přehlídky značky Natali Ruden se postupně staly fenoménem v oblasti české módy a tradičně patří mezi nejvyhledávanější a nejvíce sledovanou prestižní akcí. Zkušenosti v oblasti společenských akcí jsou velmi bohaté, jelikož na trhu působí již 20 let. O samotnou produkci přehlídek se stará také sama se svým profesionálním týmem.

1. krok
Souhrn Vašich požadavků a představ, podrobně sepíšeme pro další postup.
2.krok
Navrhneme a představíme Vám kompletní plán Vaší prestižní akce na klíč.
3. krok
Realizace akce.

Výjimečná
příležitost
v butiku

Prostor butiku Natali Ruden je ideálním místem pro setkání s Vašimi obchodními partnery.

• Welcome drink
• Slavnostní raut
• Degustace vín
• Módní přehlídka
• Přítomnost návrhářky Natali Ruden
• 25 % sleva na všechny modely značky Natali Ruden

Pozn. Cenová nabídka dle dohody.

Úprava Vašeho modelu

Není Váš model podle Vašich představ? Ráda byste šaty, halenku, kostýmek upravili dle módních trendů? Potřebovala byste model rozšířit nebo naopak zúžit? Naše služby jsou pro Vás kdykoliv k dispozici.

1. krok
Konzultace modelu s návrhářkou, co je potřeba upravit, popřípadě co nahradit.
2. krok
Zkouška modelu, konečné úpravy.
3. krok
Předání upraveného modelu klientce.

Partnerem značky
Natali Ruden

Přehlídky značky NATALI RUDEN se postupně staly fenoménem v oblasti české módy a tradičně patří mezi nejvyhledávanější a nejvíce sledované médium – TV (ČT, Nova, Prima, Fashion TV a Barrandov TV.) časopisy (deníky, módní časopisy a bulvární časopisy) a internetovým médiem (Tyden.cz, Zena.cz, iDnes.cz, Moda.cz, Super.cz).
Akce se zúčastní více než 800 hostů z řad úspěšných podnikatelských kruhů, politiky, show-businessu.
Prostory jsou vybrány tak, aby poskytovaly vhodné podmínky pro představení partnerů akce.
Mohu vás ujistit, že věnujeme vytvoření podmínek pro prezentaci partnerů a možnost seznámení s potenciálními klienty maximální pozornost. Oslovujeme a spolupracujeme zejména s firmami, které mají obdobnou klientelu nebo obchodní zájmy. Zároveň přísně dbáme na to, aby Partneři akce nebyli jeden druhému konkurentem. Taková skladba umožní maximální využití akce pro propagaci jednotlivých firem a získání nových zákazníků a tím i návratnost vynaložených prostředků.

Pronájem
vitríny

Prostor butiku Natali Ruden je ideálním místem pro prezentaci módních doplňků. Nachází se v samotném srdci Prahy – ulice Dlouhá 3.

Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým jako dárek poukaz na nákup v našem butiku.