ALCHYMIE

Termín: 29. 11. 2017
Místo: Aria Hotel Prague

 

Dne 29. 11. 2017 Natali Ruden představila svojí novou kolekci ALCHYMIE v hudebním hotelu Aria na Malé Straně.

 

Jak známo, alchymie je obor, který v hojné míře rozvinul experimentální metody poznávání přírodních dějů, je ale zároveň experimentální mystikou. Vychází z nauky o příbuznosti a přeměnách látek a zaměřuje se na proces zdokonalování přírody, zkoumá přirozenost těl a jejich proměňující se sílu. A právě proces zdokonalování byl hlavní myšlenkou celé přehlídky.

 

Naše osobnost je ukryta v nás a nikdo ji na první pohled nevidí. Kolekce Alchymie by měla podtrhnout krásu ženského těla. Modely by měly zvýraznit, jak žensky se cítíte, jak úspěšné jste a vyjádřit kým jste.

 

Kolekci předvedly nejen modelky, ale také herečka Dana Morávková, která je ženou mnoha tváří. Přesto, že jako většina z nás nemá výšku modelky, modely Natali Ruden dokonale podtrhnou krásu jejího těla. Cílem Natali Ruden, návrhářky a podnikatelky s výtvarným cítěním a uměleckým srdcem, je vytvářet módu, která zohledňuje osobnost její nositelky.

 

Natali Ruden se rozhodla autorskou přehlídkou také pomoci, tam kde je to v předvánoční čas nejvíce potřeba, a to nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů.