Hell & Heaven

Termín: 11. 11. 2021, 18:30 hod.
Místo: hotel NH Collection Prague Carlo IV

Dne 11.11.2021 představila módní návrhářka Natali Ruden svojí autorskou kolekci, Hell & Heaven, která je vytvořena z nadčasových materiálů a jako vždy obsahují vysoký podíl ruční práce. Mottem přehlídky je HELL AND HEAVEN – mezi nebem a peklem budou oscilovat všechny modely. Budou odrážet i zvláštnosti doby, ve které nyní žijeme. Umělci vždy hledali cestu, jak se svými prostředky vyjádřit k událostem, které se jich dotýkaly. Toyen zobrazovala válku bizarními motivy, Natali se k paradoxům naší doby vyjadřuje po svém.

Díky autorské přehlídce se v pětihvězdičkovém hotelu NH Collection Prague Carlo IV, který je umístěný v nádherném novorenesančním paláci v centru Prahy, sešlo vysoké krejčovství Haute couture se současným designem. Následná afterparty se uskutečnila v Baru The Vault, který v roce 1910 sloužil jako trezor bývalé Hypoteční banky a je nejstarší ve střední Evropě.

Rodinná firma Stopka, si zvolila generální partnerství této akce, jelikož obě společnosti patří do luxusní špičky a plánují spolupráci na více projektech na které se můžete těšit. Firma Stopka působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří mezi špičku ve svém oboru a nabízí široké spektrum služeb, které souvisí s návrhy interiérů a jejich realizací.

Modely na kolekci byly doplněny kolekcí šperkrů z hodinářského a šperkařského domu CHOPARD.

O vlasy modelek se postarala mezinárodně uznávaná kadeřnice Petra Měchurová spolu se svým týmem.

Již po několikáté se hlavním partnerem kolekce stala DS Automobiles, což je francouzská prémiová značka, která si klade za cíl přenést francouzské pojetí luxusu a rafinovanosti do automobilového prostředí.