MY WAY

Termín: 14. 1. 2016, 19:00 hod.
Místo: Fórum Karlín

Dne 14. ledna se ve Fóru Karlín uskutečnila módní přehlídka návrhářky Natali Ruden, kde předvedla originální společenské šaty z luxusních materiálů. Přehlídka s názvem MY WAY byla zároveň oslavou výročí dvaceti let fungování značky Natali Ruden.
V první části kolekce převládaly černožluté kombinace, následovaly dlouhé černé s odvážnými průstřihy a luxusní šaty krajkové šaty. Na přehlídce nechyběly ani délky ke kolenům a do půli lýtek. Kromě černé a žluté převládaly barvy laděné do šeda, objevila se i červená, modrá a hnědá.

Modely předvedly známé modelky v čele s Andreou Verešovou, Gabrielou Kratochvílovou, Eliškou Bučkovou, Kateřinou Sokolovou, Nikol Švanterovou a přizvány byly i slovenské TOP modelky. Andrea Verešová zazářila v zlatém vyšívaném modelu s ramínky, hvězdou večera se stala Gabriela Kratochvílová v romantických krajkových svatebních šatech slonovinové barvy.

Přehlídku uváděl Leoš Mareš a nezůstal nic dlužen své pověsti vtipného a pohotového moderátora. Mezi hosty nechybělo mnoho známých tváří – například režisérka Marie Poledňáková, Kateřina Brožová, Olga Menzelová, zpěvák a konferenciér Karel Štědrý s manželkou.