L’ARTE
DI VIVERE

Termín: 9. 11. 2016, 19:00 hod.
Místo: Grand hotel Bohemia – Sál Boccaccio

Jedinečná módní přehlídka, která se konala v srdci Prahy, byla doslova oslavou života. Natali Ruden představila svoji novou kolekci pod názvem L’arte di vivere v novobarokním sálu Boccaccio. Celá přehlídka se nesla v duchu motta Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic.Nádherné modely pro tento večer doplnily exkluzivní šperky společnosti Inbar Diamond Center. Móda a šperky mají k sobě velmi blízko, podtrhující osobnost každé ženy její podstatu a krásu.

Po úspěšné módní akci MY WAY, která se konala dne 14. ledna ve fóru Karlín se Natali rozhodla předvést novou kolekci, která byla zhotovena z luxusních materiálů a z přehlídky se opět stala velkolepá multimediální show.

Celou akcí nás doprovázel známý moderátor Jan Čenský.

Modely předvedly významné české modelky v čele s Andreou Verešovou, , Eliškou Bučkovou, Nicol Švantnerovou,Monikou Leovou, Gabrielou Kratochvílovou, Lucií Kovandovou a také přední modelky ze Slovenské republiky jako jsou Jasmína Alagičová a Mária Zelinková

Akce se zúčastnila řada renomovaných osobností a hvězd, které s Natali spolupracovali či spolupracují. Lidé z hudebního, hereckého či jinak významného odvětví.